Leden 2009

Hlasujte pro AN CAFE!

29. ledna 2009 v 17:37 | MissLonely |  Other ( An Cafe)
Znovu bych chtěla připomenout ayste hlasovali TADY pro An Cafe!!!

Hlasujte pro the GazettE!

9. ledna 2009 v 17:21 | MissLonely |  Other (the GazettE)
Hlasujte TADY! the GazettE tam jsou s Leech !! hlasujte momentalne jsou na 44 miste!! maji na vic tk hlasujte!!!

The GazettE-Taion+překlad CZ

8. ledna 2009 v 7:10 | MissLonely |  Texty písníček (the GazettE)

Link

Taion

A wintry sky and the broken streetlight cold wind.
Unknown shadow the footprint of desertion.
Freedom was taken.

An understanding is impossible.
An understanding is impossible.
...

If it wakes up a gloomy ceiling.
A laughing voice sinks in the eardrum it is soiled.
And violence rapes me.

An understanding is impossible.
An understanding is impossible.
...

Why was I chosen? Someone should answer...

dou ka hidoi yume da to kotaete hoshii
dore dake sakebi modae kurushimeba ii
dou ka hidoi yume da to oshiete hoshii
chigiresou na koe de nando mo sake n da

There is no hand of preparing of the disordered hair.
A laughing voice sinks in the eardrum a faint temperature is mixed in the midwinter.
koe wo koroshite karesou na jibun ni ii kikaseteita
ikiru koto wo miushinawanuyou
koe wo koroshite furueta yoru wa itami ni oboreteiku
togiresou na iki wo yurushite...

dou ka hidoi yume da to kotaete hoshii
dore dake sakebi modae kurushimeba ii
dou ka hidoi yume da to oshiete hoshii
saigo ni mou ichido dake waratte mitai

Překlad:

Tělesná teplota

Chladné nebe a rozbité pouliční lampy, studený vítr
Neznámý stín, stopy v písku...
Svoboda byla vzata...

Porozumění je vyloučené!
Porozumění je vyloučené!
....

Když se vzbudí temný strop
Smějící se hlas proudí do špinavého ušního bubínku...
A síla mě znásilňuje.

Porozumění je vyloučené!
Porozumění je vyloučené!
....

Proč jsem byl vybrán? Někdo by měl odpovědět...

Prosím, odpověz mi, že tohle je jen zlý sen!
Jak moc mám řvát, mučit se, trpět?
Prosím, řekni mi, že je tohle jen zlý sen.
Kolik ještě bude toho hlasu, který se zdá, že je trhán do kusů slz?

Není tu žádná připravená ruka nepořádných vlasů
Smějící se hlas prodí do ušního bubínku, omdlívající teplota se mísí s zimním slunovratem.
Zabiju svůj hlas, přesvědčím své ničivé já!
Neztratit pohled života...
Chvějící se večer byl zabit mým hlasem, který bude proudit do bolesti...
Promiň mi, že to vypadá, že se můj dech zastavuje

Prosím, odpověz mi, že tohle je jen zlý sen!
Jak moc mám řvát, mučit se, trpět?
Prosím, řekni mi, že je tohle jen zlý sen.
A mé poslední chvíli se chci zkusit ještě jednou
zasmát...


btw. v tom klipu jsou anglicke a japonske titulky xDDDD docela men to deptaa xDDDDD tk si dyztak najdete normos klip bez toho xDDDDDDD

Hlasujte!!!

6. ledna 2009 v 13:32 | MissLonely |  Other ( An Cafe)
Hlasujte!!!! An Cafe sou docela hodne pozadu x((((( maji naviiic x) tk hlasnete ;)


Pein

5. ledna 2009 v 23:09 | MissLonely |  Pein
Akatsuki šéf je tajuplná osoba z vesnice ukryté v dešti. Jmenuje se Pein(Pain), ale nikdo z ostatných členov Akatsuki ho neoslovuje po mene na miesto toho ho jednoducho volajú "šéf". Jeho tvár nie je skoro nikdy ukázana. Má rešpekt u väčšiny členov (Hidan je výnimka). Ovláda tiež Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin, ktoré zapečatí demona do sochy. Tiež používa ( 象転の術 Shouten no Jutsu) prenášač myšlienok. Kým "šéf " zostal väčšinou anonymný, v kapitole mangy 317 bolo na okamich vidieť polku jeho tváre s červenohnedými vlasmi. V jeho dolnej časti tváre má po oboch stranách jeho nosa pravdepodobne piersing.
 • Stav v Akatsuki: Vodca
 • Prsteň: "nič", "nula"
 • Umiestnenie prsteňa: Pravý palec
 • Partnerka: Konan (Doposud jediná známá žena v Akatsuki)
 • Prvýkrát spomenutý: Kapitola 238; Naruto epizóda 135
 • Prvé vystúpenie: Kapitola 254; Naruto shippuuden epizóda 10

Akatsukii

3. ledna 2009 v 23:49 | MissLonely |  Akatsuki
Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.
Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.

Členové z Akatsuki mají jednotlivé cíle, nijak zvlášť si necení života jednotlivých členů, jde jim jen o jejich cíl. Pracují v týmech po dvou, které jsou vyvážené podle jejich schopností.Členů je nyní je pouze osm, Orochimaru, Sasori (byl nahrazen Tobim) a Kakuzu jsou mrtví a Hidan je neschopný boje.
Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz (nevím teday na co), za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasýc démonů ovládnout svět.
Chyceného démona zapečetí do sochy, kterou jsme mohli vidět v díle 231 (Naruto Shippuuden 11), pomocí techniky Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽 Sealing Technique: Illusionary Dragon Nine Consuming Seals). Ve světě mangy už chytili šest démonů: Shukaku, dvouocasého démona (Nekomata), tříocasého démona a další tři neznámé.
Každý člen nosí jedinečný prsten a žádný člen nenosí prsten na stejném prstu. Každý člen nosí svůj prsten na stejném prstu, na kterém stojí na soše, když pečetí démony. Ale! Je deset prstenů a jen 8 členů, protože Orochimaru má prtsten u sebe a Kakuzův je ve Skryté Listové. Jak se zdá, prsteny mají mít nějaký zvláštní význam, ale zatím se neví jaký.

Členové a prsteny

 • Vůdce Akatsuki Pein - Rei (Nula)
 • Deidara - Seiryuu (Azurový drak)
 • Konan - Byakko (Bílý tygr)
 • Itachi - Suzaku (Nachový pták)
 • Zetsu - Genbu (Černá želva)
 • Orochimaru - Kuchin (Nicota)
 • Kisame - Nanju (Sagittarius/Jižní hvězda)
 • Kakuzu - Hokuto (Lochneska/Severní hvězda)
 • Hidan - Santai (Třetí úroveň)
 • Tobi - Gyokunyo (Panna Maria)
 • Sasori - Gyokunyo (Panna Maria), nosil ho před Tobim.

Šatstvo a zjev

Členové Akatsuki jsou oblečeni do podobného oblečení: dlouhé, tmavé plášťě s červenými mraky a s vysokým límcem. Všichni členové také nosí purpurový lak na nehty a velké kuželové slaměné klobouky s malými bodci.

Zetsu

3. ledna 2009 v 23:42 | MissLonely |  Zetsu
Zetsu se dá snadno poznat díky dvěma velkým zeleným výčnělkům, které obklopují jeho hlavu. Tyto výčnělky pokračují zřejmě i na zbytku jeho těla a proto má vzhled jako rostlina. Když se jeho výčnělky poprvé otevřely, tak bylo vidět že Zetsu má dvě různé barevné půlky těla. Levou stranu má zcela bílou a pravou zcela černou. Černá tvář mluví v manze v japonské Katakaně a bílá v Kanji a Kaně. V anime má každá jeho půlka jiný dabing. Tyto dvě půky mezi sebou komunikují a občas se liší v názorech. Jeho výčnělky také slouží k pozření, protože Zetsu má kanibalské sklony.
Zetsu hraje v Akatsuki roli špióna a sběrače dat. Ukázalo se také že může přesouvat svým tělem i když provádí zapečetovácí rituál Bijuu a tak slouží jako stráž pro ostatní členy. Tato skutečnost by mohla podpořit teorii rozpolcené osobnosti, protože když jedna půlka Zetsu zapečetuje Bijuu, tak druhá se může libovolně přesouvat. Když agent nebo člen Akatsuki zemře, tak je Zetsu poslán, aby se zbavil těl, aby nebyla jejich těla zkoumána. Zetsu je také jediný člen Akatsuki který nemá partnera. Navzdory tomu je Zetsu blízký Peinovi, který mu důveřuje. Zetsu byl také jednou poslán aby nalezl Sasoriho prsten a prsten "mrtvého" Deidary.
Zetsu také prokázal úplnou oddanost a loajalitu k Akatsuki do takové míry, že ví kdo je pravý vůdce Akatsuki. Jako možnou odměnu za jeho oddanost, dostal Zetsu podřízeného Tobiho, který se později stal členem Akatsuki sám. Zetsu také ví, že pravý zakladatel Akatsuki je Uchiha Madara. Ví také že Madara je Tobi, protože v manze kapitole 395 mluví s Madarou, který má na sobě masku, protože se vydává za Tobiho.


Zetsu se poprvé objevil když Naruto a Sasuke bojovali v Údolí Konce, tak je Zetsu z něčího příkazu sledoval. Protože Sasuke a Naruto měli mocné útoky, tak se raději příliš nepřibližoval a sledoval je z dálky. Když potom přišel Kakashi a našel Naruta, tak se Zetsu objevil a sledoval jejich návrat do Listové. Pak se objevil s ostatními členy Akatsuki na setkání o jejich plánech a situaci ve světe. O několik let později ohlásil že se blíží Tým Gai, který se hodlal setkat s Týmem Kakashi, aby vypátrali Akatsuki. Zdá se že Zetsu má nějáký šestý smysl, který může rozšířit do prostoru kolem sebe, než že by spíše používal svůj zrak. Také jeho různé půlky mají rozdílné osobnosti, protože jeho černá strana mluví podivněji a neobvykle než strana bílá. Zetsuovi bylo také přikázáno sníst Sasoriho mrtvé podřízené.


Zetsu se později objevil ve zničené jeskyni, která byla základnou Akatsuki a byl s ním ještě nový rekrut do Akatsuki Tobi. Jedna ze Zetsuových půlek si o oblíbeném Tobim myslela že Tobi je dobrý mladý muž. Když Tobi nalezl Sasoriho prsten, tak Zetsu diskoutoval, zda-li si mladý muž zaslouží, aby nahradil mrtvého Sasoriho a také poprvé viděl skutečné tělo Sasoriho. On a Tobi potom cestovali, aby nalezli Deidaru. Tobimu se podařilo najít Deidarovu paži a říká že nyní by se mohl stát členem Akatuski, ale Zetsu odpoví že to není tak jednoduché. Deidara brzy dorazil a vzal si zpět svojí ztracenou končetinu. Později, když Hidan a Kakuzu porazili Jinchuuriki Dvouocasé Nii Yugito, tak se Zetsu objevil a jeho poviností bylo odnést její tělo na základnu Akatsuki.

Zetsu po smrti Deidary říká že Deidara a Tobi padli spolu s Uchihou Sasukem i když ve skutečnosti zemřel pouze Deidara. Zetsu se také rozhodoval po bitvě mezi Peinem a Jiraiyou. Po bitvě se rozhoduje zda se má jít kouknout na bitvu mezi Tobim a Narutem nebo Sasukem a Itachim. Rozhodne se pro Itachiho. Jak se dívá na boj, tak si bílá polovina klade otázku jak Sasuke odvrátil Itachiho pouze normálním Sharinganem. A tak černá polovina vysvětluje že Sharingan není jen zbran, ale také záleží na uživateli. Nicméně někteří se domnívají že Sasukeho Sharingan je silný díky Prokleté pečeti. Poté co Itachi zemře, tak to jde Zetsu ohlásit Tobimu. Po krátkém boji Tobiho proti 8 členné skupině ve které jsou: Naruto, Sakura, Kakashi, Sai, Yamato, Kiba, Shino a Hinata, se Tobi a Zetsu vrací na místo Itachiho a Sasukeho boje a Zetsu uvažuje že by se pomstil Narutovi, protože ho Naruto nazval "Aloe Vera". Zetsu je naposledy viděn ve skrýši Akatsuki.


O Zetsuových schopnostech je známo velmi málo i když je vidět že nějáké musí používat, když slouží v Akatsuki jako špión. Jediná jeho technika která byla ukázána je ta, že se může přesouvat z místa na místo, když cestuje podzemím. Také má schopnost "nahrávat" všechno co vidí. Po bitvě mezi Sasukem a Itachim, se ho Madara zaptal: "Doufám že jsi nahrál všechno co se tu stalo?". A zetsu odpověděl: "Budte v klidu mám to všechno.". Všechno co Zetsu nahrál může být také prohlíženo když Madara říká "vychutnám si to později" nebo to může být shlédnuto s využitím Madarova Sharinganu, aby mohl číst v Zetsuově mysli.

Význam jména

Jeho jméno znamená "Jazyk" nebo "Rákos" (Jazyk jako připevnění k dutému dechovému nástroji nebo rákos jako vysoká dutá tráva).

Info

První vystoupení (Manga): Kapitola 234
První vystoupení (Anime): Naruto epizoda 134
Skrytá vesnice: Skrytá Travnatá
Význačný rys: Výčnělky, které se týkají jeho těla a také rozdělení těla na bílou a černou půlku.
Krevní skupina: B
Výška: 177 cm
Prsten: Pravý malíček, znak znamená "Kanec, Divočák".


Yuura

3. ledna 2009 v 23:36 | MissLonely |  Yuura
Yuura (由良) byl Jounin ve Skryté Písečné vesnici a nevědomky byl pod nadvládou člena Akatsuki Sasoriho. Také zasedal s Kazekagem v koncilu Písečné vesnice a vydržel tam čtyři roky. Měl zablokovanou pamět pečetním Jutsu více než deset let. Tuto pečet měl od svého bývalého mistra Sasoriho z Červených Písků, mistrem loutek ve Skryté Písečné. Tato pečet držela Yuuru v nevědomosti, že je ve skutečnosti sběrač informací a slouží pouze k tomu, aby zneškodnil obranu Písečné. Když se Sasori vrátil jako člen Akatsuki do Skryté Písečné, tak odstranil Yuurovu pečet a tím mu odstranil blok v paměti. Návrat jeho mistra způsobil to, že Yuura zabil spousty Písečných ninjů a ANBU a tím umožnil snažší přístup Akatsuki do vesnice, aby mohli zajmout Gaaru. Po útoku Akatsuki Yuura beze stopy zmizel.


Později Yuura a další osoba byli obětováni Shouten no Jutsu, které provádí vůdce Akatsuki. Toto Jutsu umožní členu Akatsuki převzít kontrolu nad nějákým tělem a používat ho jako kdyby bylo jeho vlastní. Obět se změní a vypadá jako člen Akatsuki. Obět může mít i Chakru a v podstatě se stává členem Akatsuki až na to, že je omezena Chakrou. Čím více Chakry tím více Jutsu umí. Yuura byl použit jako obět Uchihy Itachiho a mohl používat některá jeho Jutsu. Uchiha Itachi použil Yuuru, aby napadl Naruta a jeho tým a tak je zdržel, aby nestihli zachránit Gaaru. Kombinovaný útok Naruta a Kakashiho se podařil a Naruto zvládl zabít "Itachiho" Oodama Rasenganem a pak odhalili, že ve skutečnosti mrtvý je Yuura. Yuurovo tělo později snědl Zetsu.

Překlad a význam jména

Yuura je normální jméno, ale v Japonsku také znamená "začátek".

Zajímavosti

Yuura se narodil 31. Října a bylo mu 28 let. Jeho krevní skupina byla AB. Měřil 173 cm a vážil 53,4 kg. Jeho ninja registrační číslo bylo 44-005. Byl také Jouninem ve Skryté Písečné vesnici.
V japonské verzi anime namluvil Yuuru Hideo Watanabe.

Yakushi Kabuto

3. ledna 2009 v 23:35 | MissLonely |  Yakushi Kabuto
Yakushi Kabuto je ninja ze Skryté Zvučné vesnice a Orochimarův podřízený a je také Orochimarovou pravou rukou. Před několika lety se uskutečnila bitva v průsmyku Kikyou mezi Listovou a několika neznámými lidmi. Po bitvě bylo nalezeno mezi mrtvolami dítě lékařským Jouninem. Lékař chlapce přijal a vychovával ho jako syna a vyučoval ho lékařská Jutsu. Ten chlapec však nebyl dobrý ninja. Ninja akademii vystudoval v 10 letech po třech neúspěších a také měl velmi nizké mise
Věrnost Yakushiho Kabuta náleží jeho charakteru. Když se poprvé objevil, tak hrál důvěrného přítele. Ale později se ukázalo, že pracuje jako špión pro Orochimaru a je jeho pravá ruka. Jako špión vstoupil Kabuto do Chuuninské zkoušky semdkrát, aby sbíral informace pro Zvučnou vesnici. Pokaždé když skoro dosáhl závěrečných kol, tak se rozhodl vypadnout, aby se mohl později zúčastnit znovu a shromáždit tak více informací pro svého pána. Byl v Geninském týmu s Akadou Yoroiem a Tsurugi Misumim, kteří také byli špióni.
Kabuto je velmi záhadná osoba. I když je podřízeným Orochimaru, tak často pomáhá lidem, což se ukazuje u Hinaty a Sakury. Kabuto je velmi zkušený a chytrý ninja, který dokáže v boji udržet krok i s takovými jako jsou Kakashi a dokonce Sannin Tsunade.

Chuuniská zkouška

Před prvním testem Chuuninské zkoušky se Kabuto setkává s 9 Rookies. Pomalu si získává důveru Týmu 7 a ukazuje jim své informační karty o různých ninjích. Když týmy vstupují do Lesa Smrti ve druhé zkoušce, tak se Kabuto ukazuje po boji mezi Týmem 7 a třemi Zvučnými ninji. Kabuto se objeví právě včas, aby zastavil Naruta od otevření svitku, což by mohl Tým 7 dovést k diskvalifikaci.


Kabuto vysvětlí plán a požádá Tým 7, aby s ním šli k věži ve středu lesa. Vysvětluje, že ostatní týmy budou v okolí a budou se jim snažit ukrást svitek. Zatímco se blíží k věži, tak jsou napadeni Deštovými ninji, kteří používají Genjutsu a chtějí je utahat, aby pak Tým 7 a Kabuto nebojovali. V boji spadnou Kabutovi brýle a ukazují se jeho oči, které mají hluboký odstín krve. Tyto oči vedly diváky, že Kabuto má nějáké zvláštní schopnosti, ale žádné nebyly ukázány. Kabuto jako v předchozích letech se vzdává Chuuninské zkoušky. Přestože jeho týmoví partneři neodstupují, tak Kabuto ano.

Odchod ze zkoušky

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKabuto uvedl, že je unaven s bojem s Deštnými ninji a také špatně slyší, když ho napadl Dosu. Po Chuuniských zkouškách se setkává s Orochimaru. Oba projednávají Orochimarův cíl, Sasukeho a také jeho únos. Orochimaru vnutí Kabutovi myšlenku a řekne, že jediný způsob, jak ho zastavit je zabít Sasukeho. Kabuto se dostane do nemocnice, kde leží Sasuke a zabije ANBU, kteří ho střeží a také vážně zvažuje, že Sasukeho zabije, ale je vyrušen Kakashim. Kabuto však padne k zemi mrtev a jedna ANBU mrtvola se vydá na útěk, ale je zastavena Kakashiho klonem. Mezitím však jiná ANBU mrtvola skočí z okna a sundá si masku a pod ní je Kabutův obličej. Jeho lékařské schopnosti a triky dokonce ohromí i Kakashiho.

Chuuniská zkouška, Test třetí

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKabuto se později objevuje, když zabíjí nějákého ANBU před začátkem finále Chuuninské zkoušky. V přestrojení za ANBU se dostává do arény. Během boje Naruta a Nejiho uzdravuje Hinatu, což vede diváky k tomu, co je zač. Později během boje Sasukeho a Gaary aktivuje svoje Genjutsu a uspí spoustu lidí, což znamená, že Písečná a Zvučná zahájí svojí invazi. Kabuto se neúčastní boje, ale jeho totožnost je odhalena Kakashim těsně před tím, než se dá na ústup.

Hledání Tsunade

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo neúspěšné invazi, Kabuto a Orochimaru hledají Tsunade, která může uzdravit Orochimarovi paže, které má zraněné od boje se Třetí Hokage. Tsunade však odmítne pomoci Orochimarovi. Tsunade s pomocí Naruta, Jiraiyi a Shizune bojují proti Orochimarovi a Kabutovi. Kabuto si probodne ruku a Tsunade uvidí krev, které se děsí, protože má Homofobii (Strach z krve). Kabuto bojuje s Narutem, který na něj použije svůj nově zformovaný Rasengan, což Kabutovi způsobuje obrovské škody. Kabuto se však začne léčit a nehrozí mu smrtelné zranění. V průběhu bitvy se Orochimaru a Kabuto musejí stáhnout do své skrýše.

Sasukeho příchod

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž Orochimaru vyšle Zvučnou Čtyřku, aby mu přivedla Sasukeho, tak Kabuto pomáhá Orochimarovi. Doporučuje svému pánovi, aby si rychle našel nové tělo a dokonce mu nabízí i to svoje. Orochimaru však jeho nabídku odmítá a chce zvolit jinou možnost. Kabuto tedy chytře přinutí smrtelně nemocného ninju Kaguyu Kimimara, aby vstoupil do bitvy o Sasukeho a pomohl tak získat Orochimarovi jeho dokonalé tělo.

Špión Akatsuki

O několik let později získá Listová informaci, že člen Akatsuki Sasori má špióna v Orochimarově skupině. Ten špión se odhalí jako Kabuto, který naposledy viděl Sasoriho o pět let dříve. Yamato se jako Sasori vydává ke Kabutovi. Kabuto ukáže, že byl schopen získat buněčný materiál z Orochimarových bývalých těl. Když však nečekaně dorazí Orochimaru, tak Kabuto se rychle přidá na Sasoriho stranu. Jenže se ukáže, že jeho věrnost Orochimarovi je skutečná a že schůzka se Sasorim je pouze pokus o zabití Sasoriho.


Je také odhaleno, že Orochimaru zrušil pamětový blok, který dal Kabutovi Sasori a odhaluje se, že tak byl Kabuto na Akatsuki napojený. Kabuto pak začal chápat Orochimarovi myšlenky a přidal se k němu. Vé své pozici pak využíval svá lékařská Jutsu a umožnoval Orochimarovi, aby mohl testovat své pokusné objekty znovu a znovu. Orochimaru nakonec čelil nově vytvořenému Týmu 7. Yamatovi místo Kakashiho a Saiovi místo Sasukeho a s nimi byli Naruto a Sakura. Orochimaru byl odražen Kyuubi-Narutem a v bitvě Kyuubi-Naruto popálil Sakuru, která se pokoušela zastavit. Kabuto byl chycen Yamatem, ale začal léčit Sakuru. To opět vyvolává otázku, Jaké jsou Kabutovi plány a motivace? Kabuto pak pomáhá uniknout Orochimarovi a Saiovi do jejich skrytého sídla. Kabuto dostává od Saie dar, skutečnou identitu včech ANBU v Listové. Pak jde zařadit tyto data do "Bingo Knihy". Později je se Saiem, který se chystá zabít Sasukeho a tak zabránit, aby Orochimaru získal nové tělo. Kabuto je zajat Saiem a svázan dřevem, které vytvořil Yamato. Brzy však unikne a unikne i se Sasukem a Orochimaru.

Orochimarův konec

Krátce na to začne Orochimarovo tělo slábnout. Kabuto mu dává léky, aby zmírnil jeho bolest a jde připravit další. To je Sasukeho šance, aby zabil Orochimaru. Kabuto se vrátí k Orochimaru, ale nalezne pouze jeho skutečné tělo rozsekané na podlaze. Pak se zeptá Sasukeho jestli je to on nebo Orochimaru. Sasuke potvrzuje Kabutovi obavy, protože Orochimaru je opravdu pryč, ale žije v Sasukeho podvědomí.


Kabuto zjištuje, že ted už nemá žádný cíl, když je Orochimaru pryč. Pocit, že se nikdy nesnažil překonat Orochimaru mu vnukne nápad. Vzpomene si na Naruta, který si vytvořil svou identitu jako Naruto a ne Kyuubi. Kabuto si proto myslí, že s využitím Orochimarovi síly se může stát silnější než původní Orochimaru. Kabuto si tedy vezme tkán z Orochimarova těla a umístí jí do svého. Bohužel tkán se začne šířit a zakořenovat a Kabuto se vzhledem začne podobat Orochimaru. Kabuto dá pak Narutovi dárek. Všechny informace, které kdy Zvučná shromáždila o Akatsuki. Kabuto pak uteče, když se ho Listoví ninjové pokusí zajmout. Kabuto uvede, že jednou bude mít Orochimarovu moc pod kontrolou a utká se s Narutem. Ale jeho prvním cílem má být muž, který Orochimaru zabil a tím mužem je Sasuke.

Překlad a význam jména

Yakushi znamená výraz pro "Buddhistické léčení" a Kabuto znamená "Helma".

Zajímavosti

Kabuto se narodil 29. Února. Je mu 23 let. Měří 177 cm a váží 65 kg. Nemá oficiální hodnost, ale jeho schopnosti dosahují úrovně Jounina a také je Ztraceným ninjou. Je ninjou ve Skryté Zvučné vesnici. Jeho ninja registrační číslo je 012140. V deseti letech odmaturoval na Ninja akademii. Jeho krevní skupina je AB. Kabuto má manipulativní schopnosti a také je chladný a nevypočitatelný. Jeho oblíbenéným jídlem je solený pstruh. Jeho neoblíbeným jídlem je syrové maso. Jeho oblíbenými slovy jsou "Všechno je na výměnu". Spnil 163 D-misí a 28 C-misí.

Techniky

Chakra no Mesu
Inyu Shometsu
Nehan Shouja no Jutsu
Shikon no Jutsu
Shousen Jutsu

Yahiko

3. ledna 2009 v 23:32 | MissLonely |  Yahiko
Yahiko spolu s Nagatom (Pein) a Konan sa stali sirotami pri jednej z mnohých vojen v Amegakure (Skrytá dedina v daždi). To ich donútilo k tomu, aby sa sami ochránili. Všetci traja boli žiakmi Jiraiyi, ktorý na nich dozeral a naučil ich základy ninjutsu. Yahika charakterizovala filozofia "Oko za oko" a nenávidel Skrytú Dažďovú kvôli povesti súperiaceho národa. Bol obranou dediny a tvrdil, že jeho snom bolo zastaviť nekonečný dážď a ochrániť občanov národa. Raz, keď Jiraiya odišiel zo Skrytej Dažďovej, si všetci traja získali dobrú povesť, ale Yahiko neskôr zomrel za záhadných okolností. Neskôr sa zisťuje, že Yahiko je jedno z Peinových šiestich tiel (podôb). Yahikove telo je prvé, ktoré Pein použije. Vďaka tomu má možnosť kontrolovať dážď.

Uchiha Sasuke

3. ledna 2009 v 23:31 | MissLonely |  Uchiha Sasuke
Uchiha Sasuke je Genin ze Skryté Listové Vesnice, pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. V týmu je společně s Sakurou a Narutem. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.
Sasuke je jeden z dvou (dosud) známých členů klanu, kteří přežili (druhým je Uchiha Itachi). Sasuke je druhým synem šéfa klanu Uchiha a vyrostl ve stínu svého staršího bratra Itachiho. Itachi, který byl považován za super génia, zvládal Sharingan už v osmi, Chuuninskou zkoušku udělal v 10 a stal se ANBU kapitán ve 13. Proto se jeho o otec zajímal hlavně o něj a ne o Sasukeho. To Sasukeho hodně trápilo a někdy přímo způsobovalo psychická traumata. Itachiho chování se ale začalo měnit a začal se oddalovat od svého klanu. V této době se proto otec věnoval hlavně Sasukemu a naučil ho nové techniky, jako například Katon: Goukakyuu no Jutsu (živel ohně: technika velkého fireballu). Sasuke se tuto techniku naučil ve věku osmi let, čímž svého otce velmi překvapil, protože umění techniky Katon je v klanu Uchiha známkou dospělosti. Sasuke proto může pyšně nosit znak klanu na svých zádech.


Jednoho dne, kdy šel Sasuke z tréninku házení shurikenem, tak našel celý jeho klan vyvražděný. Zjistil, že to celé udělal jeho bratr Itachi, který si chtěl ověřit svoje "schopnosti". Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení pomocí techniky Mangekyou Sharinga, (kaleidoskopický Sharingan). Itachi Sasukemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist:
"Orokanaru Otóto yo... kono ore wo korošitakuba, urame! nikume! sošite minikuku ikinobiru ga ii... nigete... nigete... sei ni šigamecuku ga ii. sošite icuka ore to onadži me wo motte, ore no mae ni koi!"
"Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."

Sasuke si vezme tato slova k srdci a přísahá absolutní pomstu svému bratovi. Jako cíle svého života si stanoví zabití Itachiho a vzkříšení padlého klanu Uchiha (druhý cíl je ale později odsunut mimo Sasukeho zájem).
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNa akademii Sasuke vyniká v každém poli studia, je číslo jedna nejhezčí ninja akademie, a také celkově je číslem jedna. Sasuke dokončí akademii ve stejném věku jako Naruto a Sakura, i když jsou jeho schopnosti mnohem vyšší. Toto zpoždění způsobil hlavně incident zmasakrování jeho klanu. Hezký, extrémně nadaný a ještě ze vznešeného klanu, Sasuke je mezi dívkami nejoblíbenější ninja z celé akademie, dokonce se líbí i Temari z Písečné vesnice. Jak již bylo zmíněno, tak se nikde nevyskytl ani náznak toho, že by měl nějaký osobní vztah s některou ze svých obdivovatelek. Největší zájemkyně o Sasukeho jsou Sakura a Yamanaka Ino. Sasukeho největší soupeř je jeho týmový kolega Naruto, se kterým závodí v tréninzích technik.

Zajímavosti

Zdá se, že Sasuke je levák. V manze i v anime preferuje hmaty pro levou ruku. Například když používá Chidori, tak pouze v levé ruce, zatímco Kakashi, který ho tuto techniku naučil, používá pravou ruku. Avšak Sasuke má pouzdro na zbraň na své pravé noze a při psaní písemky v první části Chuuninské zkoušky používá pravou ruku. Další zajímavostí je, že na rozdíl od Kabuta nebo ostatních poddaných, Sasuke nikdy Orochimaru neoslovuje Sensei (mistře). Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.

Význam jména

Sasuke je pojmenován po legendárním ninjovi jménem Sarutobi Sasuke. Uchiha je jiný způsob, jak vyslovit Uchiwa, což je papírový vějíř (který má klan ve znaku). Ve starém Japonsku byly tyto vějíře používány jako dary pro císařovy ochránce k ochraně proti šípy. Důležitější využití měly ale pro rozdmýchávání ohně, proto také klan Uchiha ovládá oheň. Sasuke psáno jako 佐助 může znamenat pomocník nebo ochránce.

Techniky

Amaterasu (Bohyně slunce)
Ayatsuito no Jutsu (Technika navíjeného drátu)
Boj s Kusanagi
Habataku Chidori (Třepotání tisíce ptáků)
Hayabusa Otoshi (Sokolí pád)
Chidori (Tisíc ptáků)
Chidori Eisou (Ostré kopí tisíce ptáků)
Chidori Nagashi (Současnost tisíce ptáků)
Chidori Senbon (Jehly tisíce ptáků)
Jagei Jubaku (Zastavení hady)
Kage Shuriken no Jutsu (Technika stínového shurikenu)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Technika velké ohnivé koule)
Katon: Gouryuuka no Jutsu (Oheň: Technika velkého dračího ohně)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Technika bájného ohnivého fénixe)
Katon: Ryuuka no Jutsu (Oheň: Technika dračího ohně)
Kirin (Kirin)
Konoha Kage Buyou (Stínový Listový tanec)
Kuchiyose: Raikou Kenka (Přivolání: Vytvoření lehkého meče)
Kuchiyose: Shuriken (Přivolání: Shuriken)
Kuchiyose no Jutsu (Přivolání/Manda)
Kusanagi no Tsurugi: Chidorigatana (Meč Kusanagi: Katana tisíce ptáků)
Magen: Kasegui no Jutsu (Démonická iluze: Spoutání kůly)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Prohození nebe a země)
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopické kopírovací oko)
Nawanuke no Jutsu (Dovednost útěku)
Senei Jashu (Skryté stínové hadí ruce)
Sharingan (Kopírovací oko)
Sharingan Soufuusha no Jutsu (Sharingan větrný mlýn)
Shishi Rendan (Lví kombo)
Shunshin no Jutsu (Technika kmitajícího těla)
Soushuriken no Jutsu (Technika manipulace shurikenem)
Ten no Juin (Prokletá pečeť nebe)

Uchiha Madara

3. ledna 2009 v 23:25 | MissLonely |  Uchiha Madara
Madarová slávna a mocná chakra bola najsilnejšia zo všetkých Uchíhov. Kyuubi považoval túto chakru za prekliatu pokrvnú vlastnosť klanu Uchiha a hrozivejšiu,ako jeho vlastná. Madara sám povedal, že má schopnosť ovládať Bijuu a to cez Mangekyou Sharingan. Táto schopnosť bola podobná, čo vlastnil Shodaime Hokage - Mokuton.
Uchiha Madara vyrastal v dobách,kedy moc a sláva znamenala všetko. Preto zabil priateľa k získaniu Mangekyou sharinganu. Čím viac bol klan Uchiha slávnejší,tým viac nepriateľov stálo proti nemu a bola potreba zvýšiť silu. Ich hlavným nepriateľom bol lesný klan Senju,ktorý viedol Hashirama-Shodaime Hokage. Keď si jedna vesnica najala Senju,druhá vesnica si najala Uchihov. Uchihovia boli pre nich rovnocennými súpermi. Madarov brat so všetkým súhlasil a dobrovolne ponúkol svoje oči. Madara tým získal dokonalý-večný Mangekyou a stal sa vodcom všetkých Uchihov.
Klan Senju zrazu požiadal o mierovú zmlúvu s klanom Uchiha a Madara ako jediný to odmietal. ,,Kam zmizla nenávisť,ktorú jeden klan k druhému pociťoval a pre čo sa môj brat obetoval ? " Ako vodca Uchihov musel rešpektovať ich rozhodnutie. Neskôr uzavrela Aliancia dohodu so zemou Ohňa na obranu ich teritoria a tak vznikla Konohagakure. Ostatné zeme ich ihneď napodobnily a boje pomaly ustávali.
Ale potom sa začala voľba prvého Hokage. Túto úlohu dostal Hashirama. Uchihovia strácali svoju dôležitosť a pre ich ochranu si zvolil svoju cestu a postavil sa proti Hashiramovi. Žiadny z nich ho nenasledoval a mysleli si,že chce znova rozpútať vojnu. Bol nútený opustiť vesnicu.
Posadnutý túžbou sa vrátil a spolu s Kyuubim vyzval Konohu na súboj. Madara bol porazený v Udolí konca - the Valley of the End,kde sú postavené 2 giganticke sochy Uchiha Madary a Senju Hashiramy pri vodopáde.Po porážke odišiel zahanbený a založil organizáciu Akatsuki.
Všetci si mysleli,že Madara je mrtvý,dokonca aj Hashirama si to myslel,ale on stále žil. Aby sa zamedzilo podobnému incidentu,dal Nidaime Hokage specialnu funkciu pre Uchiha klan - vojenskú políciu v Listovej. Ale jej pravým účelom bolo držať Uchihy stranou,podriadiť si ich a ovládnuť.Tí vnímavejši odhalili,o čo v skutočnosti ide a pokúsili sa nasledovať Madaru v jeho stopách,ale už bolo neskoro. Madara je momentálne hlavný vodca Akatsuki známy ako Tobi a tiež Mizukage vo vesnici ukrytej v mlhe.

Uchiha Itachi

3. ledna 2009 v 23:23 | MissLonely |  Uchiha Itachi
Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin (ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi ovládá Mangekyou Sharingan . Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.


Uchiha Itachi opustil Listovou v době, kdy bylo Narutovi 7 let, potom co vyvraždil celý svůj klan, naživu nechal jen svého mladšího bratra Uchihu Sasukeho. Když mu bylo asi 17 let, tak už se dokonce obával i Orochimaru. Nyní je členem organizace Akatsuki. Orochimaru plánoval, že jeho tělo použije jako novou schránku pro svou duši, ale Itachiho síla neuvěřitelně vzrostla, a tak Orochimaru musel změnit svůj plán, opustil Akatsuki a jako novou schránku si vybral tělo Itachiho bratra.


Také Sasuke vymyslel své vlastní teorie. Během boje s Gaarou Sasuke vzpomínal na svůj životní cíl: Zabít Itachiho. Sasuke věří, že ho bratr nechal naživu, protože hluboko v sobě cítil vinu za vyvraždění celého klanu. Sasuke byl nechán naživu, aby mohl zesílit, a pak potrestat Itachiho za vyvraždění klanu. Sasuke věří, že je ztělesněním Itachiho viny.


Navzdory tomu, že je vrah celého klanu, a jako jeho nejlepší a nejbližší přítel je také vůdčím členem Akatsuki, tak Itachi není chladnokrevný vrah snažící se zabít všechny, co jim stojí v cestě. Když Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai stojí mezi ním a jeho cílem (Uzumaki Naruto), nezabije Kurenai, i když má příležitost, jen ji zraní tak, aby si to pamatovala, a taky ji uvězní v jejím vlastním Genjutsu. Také mohl jednoduše zabít Kakashiho a Sasukeho, ale radši je mučil pomocí jeho Mangekyou Sharinganu, aby potvrdili jeho sílu.
Jak se zdá, tak Itachi má celkem rád svého partnera Kisameho, protože řekl, že nechce, aby se Kisame zbytečně zraněnil v boji s Kakashim. Bylo to poprvé, kdy Itachi ukazál nějakou známku citu po zmasakrování jeho klanu. Jinak má vždy stejný pohled a zdá se, že ho nic nepřekvapí nebo v něm nevyvolá emoce.


Sasuke věří, že ani on ani Orochimaru sami nedokáží Itachiho zabít. Dokonce i Uchiha Madara se obával Itachiho síly na tolik, že neriskoval souboj s ním a radši vyčkával, až zemře na nemoc, kterou trpěl.


Itachi nakonec umírá na zatím neznámou nemoc, ale ještě předtím předá své oční techniky Sasukemu.

Překlad a význam jména

Jméno Itachi znamená lasička. V japonské mytologii jsou lasičky špatným znamením, předzvěstí smůly a smrti.

Techniky

Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Fénixův Oheň)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)

Tobi

3. ledna 2009 v 23:18 | MissLonely |  Tobi
Tobi (トビ) je člen Akatsuki a nahradil v organizaci mrtvého Sasoriho. Tobi nosí oranžovou masku, která zakrývá celý jeho obličej, kromě jeho pravého oka. Tobi je velmi bezstarostný a chová se praštěně. Zatímco Tobi si velmi váží dalších členů Aakatsuki, tak často rozzlobí Deidaru, kterého oslovuje Deidaro-senpai. Deidara, který věří, že Akatsuki by měla být klidná a vážná, není spokojen s Tobim, který se chová dětinsky a přihlouple. Kisame na druhou stranu poněkud ocenuje Tobiho schopnost oživit, tak neveselou organizaci jako je ta jejich. Tobi také nenosí ochrannou čelenku své bývalé vesnice, ale je možné, že jí má za maskou.


Poté co byl Sasori zabit v bitvě byl Tobi nedočkavý, aby nahradil Sasoriho a stal se novým členem Akatsuki. Tobi byl velmi nedočkavý, že o to poprosil Zetsu, ale Tobi má napjatý vztah s Deidarou. Nakonec Akatsuki dovolí, aby se stal členem a nahradil Sasoriho. Tobi byl pak přidělen k chycení Trojocasého démona. S Deidarovou pomocí se jim to povedlo a odtáhli Trojocasého na základnu Akatsuki. Tobi se chlubil, že jenom díky jeho Jutsu byl Trojocasý poražen.


Tobi později cestoval s Deidarou na lov Uchihy Sasukeho. Deidara doufal, že jednoho dne porazí Orochimaru sám a viděl Sasukeho jako muže, který porazil Orochimaru a tak si tedy vybral náhradu. Když našli Sasukeho, tak byl Sasuke velmi rychlý a sekl Tobiho mečem. Tobi spadl, ale rychle vstal a prohlásil, že Sasukeho útok byl rychlý. Sasuke byl překvapen, jaktože ještě Tobi žije. Tobi pak se pak držel stranou když spolu Deidara a Sasuke bojovali, dokud Deidara nepotřeboval pomoc od Tobiho s rozmístěním podzemních min. Tobi chtěl uprchnout, když Deidara uvolnil své smrtící Jutsu. Byl však nakonec zachycen v Deidarově velkém výbuchu. Zetsu informoval Akatsuki o Deidarově a Tobiho smrti a Pein řekl, že někdo jako Tobi je snadno nahraditelný.


Za krátký čas se Pein setkal s tajemnou osobou, která mu dává rozkazy. Tato osoba byl Tobi, který mluvil se zlověstným hlasem. Tobi pak odhalil Sharingan. A pak tvrdil, že je Uchiha Madara. Není jisté jestli je Tobi původní Madara a tak stále zůstává záhadou.

Překlad a význam jména

Tobi je prostě normální jméno, ale znamená také "Pracovní dělník" a "Druh ptáka".

Informace z Databooku 3

Tobi měří 175 cm a váží 55,9 kg. Věta "Tobi je dobrej kluk" se stala mezi fanoušky velmi populární. Tobi je velmi štastný a někdy docela nepřijemně štve některé členy Akatsuki. Jeho oblíbeným slovem je "Tajemství". Jeho koníčkem je doprovázez Deidaru. Prsten Akatsuki nosí na levém palci a znak na něm znamená "koule" A pokud je Tobi opravdu pravým Madarou, tak má narozeniny 24. Prosince.

Sasori

3. ledna 2009 v 23:13 | MissLonely |  Sasori
Sasori (サソリ), jehož jméno znamená škorpión, byl bývalý vysoce postavený ninja ve Skryté Písečné vesnici ze které před 20 lety utekl. Byl mistr loutek, který vytvořil i loutky, které používá Kankurou. Jedním z jeho podřízených byl Písečný ninja jménem Yuura. Když Sasori uprchl z Písečné, aby se připojil k Akatsuki , tak umístil pečetní Jutsu na svého podřízeného Yuuru, což Yuurovi způsobilo to, že shromaždoval informace a sloužil nevědomky jako špión. Až přijde čas, Yuura bude aktivován. Stejné Jutsu umístil Sasori i na mladého Yakushiho Kabuta, který měl za úkol shromaždovat informace o Sasoriho bývalém partnerovi Orochimaru a jeho technice Fuushi Tensei, díky které se Orochimaru přesouval z jiného těla do dalšího. Orochimaru však odstranil Kabutovi pečetní Jutsu a Kabuto se rozhodl dobrovolně přidat k Orochimaru.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo několika letech přišel Sasori a jeho parnter Deidara do Skryté Písečné zajmout Jednoocasého démona Shukaku. Mimo Skrytou Písečnou aktivoval Sasori Yuuru. Yuura pak zneškodnil obranu Písečné, což umožnuje, aby Deidara vnikl do vesnice a zaútočil na Gaaru ve kterém byl Shukaku. Po Gaarově zajetí, Kankurou pronásleduje únosce a setká se s Sasorim. Kankurou se snaží zastavit Deidaru, jenže nakonec bojuje se Sasorim. Kankurou je loutkář, ale přesto skončí poražený a otrávený jedem. V bitvě ukáže Sasori ocas a jiné části těla loutky, ve které je uzavřený.


Sasori a Deidara se vrátí do jeskyně Akatsuki a podílejí se na vyjmutí Shukaku z Gaary. Naruto a jeho společníci přijdou na pomoc, ale nestihnou to. Sasori bojuje proti babičce Chiyo a Sakuře. Chiyo a Sakuře se podaří zničit Sasoriho současnou formu, loutku Hiruko.


Sasori pak prozradí, že zabíjel svoje protivníky a dělal z nich loutky. Tento proces provedl již 298krát a s Chiyo a Sakurou by to bylo 300krát. Když zničily Hiruko, tak Sasori odhalil svůj trumf, loutku muže, který za záhadných okolností zmizel ze Skryté Písečné, tím mužem je Třetí Kazekage. Další překvapení pro dvě kunoichi bylo Sasoriho skutečné tělo. Sasori vůbec nebyl poznamenán časem a stářím a ukázel se ve své podobě jako před 20 lety.


Sasori používal schopnosti Třetího proti dvěma kunoichi. Jeho schopnost měnit lidi do "Hitokugutsu" (doslova lidské loutky) mu umožnila, aby využíval schopnosti lidí i když z nich jsou loutky. Chiyo tedy přivolá Sasoriho rodiče, kteří nejsou skuteční, ale pouze loutky. Sasori zase využívá železný písek Třetího a tvoří z něj zbraně. Železný písek je ale otrávený. Chiyo a Sakura se snaží, aby nebyly zraněny a tím otráveny, ale Sakura je zraněná a je nucena použít jeden ze dvou protijedů. Pak se Sakuře podaří zničit loutku Třetího. Sasori tedy odstraní svůj plášt a ukáže své vlastní schopnosti.


Sasori odhalí, že sám sebe předělal na loutku a zabudoval do sebe smtelné zbraně. Boj tedy pokračoval a Chiyo přivolala svých deset loutek a Sasori sto loutek. Obrovská bitva loutek začala a podařilo se zachytit Sasoriho tělo. Jenže Sasori měl na své hrudi schránku ve které bylo jeho srdce a tak mohl žít i když z něj byla loutka. Jedna z jeho loutek měla v sobě jeho srdce, které se v průběhu jeho polapení přesunulo do ní. Se zbraní v ruce zaútočil Sasori na Chiyo, ale Sakura se vrhla do rány a Sasori jí probodl. Pomocí zbývajích sil Chiyo tajně použila loutky Sasoriho rodičů, které probodly Sasoriho schránku se srdcem a zasadili mu tím smrtelnou ránu.


Umírající Sasori řekl dvěma kunoichi, že tím, že byl loutka se zbavil emocí a unikl smrti, protože vše lidské bylo v jeho schránce se srdcem. Poté se rozhodl nabídnout infromace za to, že ho Chiyo a Sakura porazily. Pověděl jim, že má špióna ve skupině Orochimaru. Za deset dní na mostě v Zemi Trávy se s ním měl sejít. Pak Sasori padl mrtvý na zem i s loutakmi svých rodičů a bylo to jeho poslední obětí od nich.


Listová využila Sasoriho informací a čtyřčlenný tým cestoval do Země Trávy. Když dorazili na most, tak se Listový ninja Yamato přeměnil a vydával se za Sasoriho v jeho loutce Hiruko. Listoví ninjové byli šokování, když zjistili, že Sasoriho špión je Kabuto. Kabuto se pak pokusil Sasoriho/Yamata zabít a odhalil svou věrnost k Orochimaru.

Překlad a význam jména

Sasori znamená "škorpión".

Zajímavosti

Sasori se narodil 8. listopadu a bylo mu 35 let. Jeho krevní skupina byla AB. Jeho ninja registrační číslo bylo: 33-001. Měřil 164,1 cm a vážil 47,3 kg. Na Ninja akademii odmaturoval v 7 letech a Chuuninem se stal v 8 letech. Byl Jouninem v Písečné vesnici a také členem Akatsuki. Byl také mistrem loutek a byl známý jako "Akasuna no Sasori" (赤砂のサソリ) (Sasori z Červených Písků). Prsten Akatsuki nosil na levém palci a nápis na něm znamenal "koule". Splnil 5 D-misí, 12 C-misí, 16 B-misí, 29 A-misí a 10 S-misí.

Techniky

Akahigi • Hyakki no Souen
Satetsu Kaihou
Satetsu Kesshuu
Satetsu Shigure
Senju Soubu
Sennou Sousa Jutsu
Suna Bunshin no Jutsu

Orochimaru

3. ledna 2009 v 23:08 | MissLonely |  Orochimaru
Orochimaru je zvrácený a nemilosrdný muž, manipulátor, jehož hlavní touha je stát se "dokonalou bytostí". Chce proto získat nesmrtelnost a naučit se úplně všechna jutsu na světě. I když je prakticky jen Jounin (to byla poslední pozice, kterou získal v Listové předtím, než dezertoval), tak jeho schopnosti jsou zřejmě mnohem lepší než má průměrný Jounin. Má dokonce takovou sílu, že dokáže sám porazit menší zemi. Orochimaru má schopnost získávat na svou stranu jinak zoufalé nebo zákon porušující lidi. Prací pro Orochimaru zaplňují prázdnotu ve svém životě. Některé své služebníky zakleje prokletou pečetí, která ovládá jejich tělo a dává jim sílu. Takto jim ale sebere možnost svobodné vůle. Orochimaru si libuje v konfliktech a neklidu. Orochimarovou specialitou jsou zakázané techniky, které se provádějí za pomocí cizích duší. Jeho vlastní zakázanou technikou, kterou vymyslel, je, že se může vyhnout smrti. Svou mysl přesune do jiného těla, které mu slouží jako další dočasná schránka. Tuto techniku může provést jen jednou za určitý časový interval. Orochimaru je také velmi nadaný pro techniky týkající se hadů (z toho plyne i jeho jméno, více dále). Umí přivolat hady různých velikostí a moci, například hadí boss Manda, který se silou vyrovná Gamabuntovi, kterého přivolává Jiraiya a Katsuyu , kterou přivolává Tsunade. Jeho vzhled hraničí se vzhledem nestvůry, má velmi bledou kůži, úzké oči a prodlužovací hadí jazyk (tento jazyk je vlastně trvalé Jutsu, které umožní uživateli prodloužit tuto část těla do nekonečné délky). Jazyk používá jako zbraň. Orochimaru má jedinečnou schopnost ztrácet nebo opravovat svou kůži tak snadno, jako ostatní mění své oblečení. Dokonce i Morino Ibiki, člověk, který prošel mnoha mučeními, a expert na výslechy, připustil, že když ho viděl poprvé, tak byl velmi vystrašený a byl přesvědčený, že to, co stálo před ním, nebyl muž, ale něco jiného, co si pouze obléklo lidskou kůži.
Orochimaru byl původně studentem u Sarutobiho (Sandaime Hokage - Třetí Hokage) jako člen tříčlenného týmu (později Legendární Sanninové), ve kterém byl ještě Jiraiya a Tsunade. Byl považován za nejnadanějšího z těch tří. Sarutobi do něj vkádal velké naděje a často nadával nemotornému Jiraiyovi a dával mu Orochimaru za příklad. Sarutobi chtěl, aby byl Orochimaru jeho nástupcem. Orochimarovy cíle sice obsahovaly získání titulu Hokage, ale jeho názory a chování se lišilo od toho, co se od Hokageho čeká. Pro Orochimaru byl titul Hokage jen cesta k postupnému splnění jeho cíle, získat co nejvíce moci.

Sarutobi doufal, že ukáže svému studentovi chybu v jeho snech, ale postupem času vycházelo najevo, že Orochimaru je ztracený případ. Vyvrcholilo to tím, že Orochimaru unesl ninji z vlastní vesnice a použil je jako lidská pokusná morčata. Zkoušel na nich svoje techniky, které by mu poskytly nesmrtelnost. Jak již bylo řečeno, chtěl se naučit všechny techniky na světě, což zabere více času než je délka lidského života. Když bylo mizení ninjů nakonec stopováno, tak Sarutobi věděl, že by měl Orochimaru zabít, ale nebyl schopen zabít svého studenta, do kterého vkládal takové naděje. Ale současně si uvědomil, že Orochimaru je zvrácený muž, který není schopen plnit roli Hokageho, a tak když odstupoval z funkce, tak si vybral jednoho ze studentů, které učil Jiraiya. Zvolil Čtvrtého Hokageho, jeho jméno není známo. Není to známo, ale Čtvrtý Hokage by byl v bitvě na úrovni Orochimaru.

Není známo, kolik experimentů Orochimaru v Listové provedl, ale několik informací existuje. Vymyslel prokletou pečeť, kterou nejprve vyzkoušel na Anko. Dále vpravil geny Shodaime do šedesáti dětí v naději, že budou moci používat Shodaimeho ovládací schopnosti Mokuton a Biju, 59 dětí bylo zabito, ale jeden, Yamato, přežil.

V příběhu je uvedeno pouze několik Orochimarových technik, ale vzhledem k jeho posedlosti osvojování nových technik se předpokládá, že zná dokonce víc než kopírovací ninja Hatake Kakashi (také díky tomu, že Orochimaru je starší a zkušenější než Kakashi). V bitvě mezi Orochimaru a Sarutobim Sarutobi použil techniku, kterou ani Orochimaru neznal, Shiki Fuujin - pečeť démona smrti).

Zajímavosti

Hudba, když se objeví Orochimaru, připomíná Bachovu Tokátu. Orochimaru je muž, ale stále mluví formální ženskou japonštinou, což je možná způsobeno tím, že byl dlouho v ženském těle. Fanoušci také kreslí obrázky, kde dávají najevo paralelu mezi Orochimaru a bývalou hvězdou pop-music a člověkem obviněným z pedofílie - Michaelem Jacksonem. Oba jsou známi zvým podivným vzhledem a ženskými rysy. Nejvíce srandovní je, že většina z Orochimarových studentů / služebníků jsou mladí adolescentní kluci, např. Uchiha Sasuke, o kterého má Orochimaru největší zájem.
Orochimaru se narodil 27. října a je mu na začátku příběhu 50 let. Má žluté oči, černé vlasy, měří 172 cm a váží 57,3 kg.

Překlad jména

Postava Orochimaru čerpá hodně z japonské literatury. Jména Orochimaru, Jiraiya a Tsunade pochází z Jiraiya Goketsu Monogatari - 児雷也豪傑物語 - Příběh galantního Jiraiyi. Orochimaru v tomto příběhu vyniká v kouzlech s hady. V japonské mytologii je Orochi osmihlavý had, když po zabití vydá ze svého ocasu legendární meč Kusanagi. V seriálu má Orochimaru skutečný Kusanagi a použil ho například v boji s Třetím Hokagem Sarutobim.

Techniky

Kuchiyose no Jutsu (přivolávání - had)
Kusanagi no Tsurugi: Kuu no Tachi (meč Kusanagi: Dlouhý meč nebes)
Nan no Kaizou (malá změna těla)
Kuchiyose: Edo Tensei (přivolání: Obživéní z nečistého světa)
Hiru Banshou: Bouka no Jutsu (pijavice: obrana před útokem)
Utsusemi no Jutsu (technika projekce)
Juin Jutsu (prokletá pečeť)
Kanashibari no Jutsu (částečná paralýza)
Gogyou Fuuin (technika pěti živlů)
Fuuton: Daitoppa (vítr: obrovský průlom)
Fushi Tensei (reinkarnace žijící mrtvoly)
Shuushagan no Jutsu (technika mizící kopie tváře)
Sen'eijashu (skrytá stínová ruka hada)
Sen'eitajashu (mnoho skrytých stínových rukou hada)
Sanjuu Rashoumon (trojitý Rashoumon)
+ mnoho dalších, o kterých se neví.

Mukade

3. ledna 2009 v 23:04 | MissLonely |  Mukade
Mukade byl Písečný ninja, který sloužil jako podřízený člena Akatsuki Sasoriho.

Mukade byl použit jako obět, která na sebe vzala podobu Hoshigakiho Kisameho díky Peinovu Shouten no Jutsu. Toto Jutsu umožní členu Akatsuki převzít kontrolu nad nějákým tělem a používat ho jako kdyby bylo jeho vlastní. Obět se změní a vypadá jako člen Akatsuki. Obět může mít i Chakru a v podstatě se stává členem Akatsuki až na to, že je omezena Chakrou. Čím více Chakry, tím více Jutsu umí. Díky Mukademu mohl Kisame bojovat s Gaiem, aniž by byl v jeho blízkosti.
Mukade jako obět Kisameho bojoval s Gaiem a povedlo se mu uvěznit Nejiho, Leeho a TenTen. Gai byl nucen otevřít několik bran Chakry a použít techniku Asakujaku a tak porazit "Kisameho". Na zemi Mukade ztratil svůj vzhled, protože neměl už žádnou Chakru a ihned zemřel. To odhalilo Gaiovi, že opravdový Kisame s ním nebojoval.

Překlad a význam jména

Mukade znamená "stonožka".

Zajímavosti

Mukade byl Jouninem ve Skryté Písečné vesnici a bylo mu 28 let. Nebyl jediný, který shromaždoval informace a neví se jistě jestli je shromaždoval vědomě nebo nevědomě jako Yuura.

Konan

3. ledna 2009 v 22:59 | MissLonely |  Konan
Konan je jediná žena v zabijácké organizaci s názvem Akatsuki. Do téhle organizace se nejspíše dostala s jejím nejvyšším velitelem, Peinem (Nagatem), který je současně i jejím přítelem a teamovým partnerem.
Není objasněno, z jaké vesnice Konan pochází, jelikož nikdy neukazuje svou ninja pásku. Ale pravděpodobně pochází ze stejné vesnice jako Pein (Nagato) a to z Vesnice ukryté v dešti (Amegakure no Sato). Lidé v této vesnici jí však neříkali Konan, nýbrž "Boží Anděl", jelikož byla Peinovou (Nagatovou) přítelkyní a Pein (Nagato) měl takovou moc, že ho obyvatelé považovali za boha.

Konanina minulost

Konan se od malička přátelila s Peinem (Nagatem) a dalším chlapcem, Yahiko, který se později stal jedním z Peinových (Nagatových) obsazených těl. Všichni tři byli sirotkové, jejichž rodiče zabila válka, kterou vedla Dešťová s okolními zeměmi.
Toulali se po Dešťové a hledali něco k jídlu. Když jednou narazili na Jiraiyu, Tsunade a Orochimara. Žádali je o jídlo. Tsunade s Orochimarem odmítli jejich žádost, avšak Jiraiya jim s radostí vyhověl. Konan mu na oplátku během chvilky zhotovila květinu z obalu od sušenek. Následně je požádali, aby je naučili ninjutsu. Opět vyhověl jediný Jiraiya a na čas s nimi zůstal. V téhle době si Konan začala rozvíjet své Origami a postupně jej převáděla na ninjutsu a postupně zdokonalovala. Za čas je Jiraiya opustil a Konan společně s Peinem (Nagatem) se za nějaký čas přidali k Akatsuki.

Konan sama o sobě

Duše:
Konanina osobnost je velice složitá. Je spíše tichá, ráda naslouchá a pozoruje. (podobně jako Hinata). Je také velmi milá. Avšak její láska k Peinovi (Nagatovi) jí úplně změnila. Z tváře jí nezmizí přísný výraz, nejčastěji je v pozici, kdy stojí vzpřímeně a u pasu si jemně svírá dlaně. Tato slepá láska z ní udělala poslušného poddaného, který by pro svého pána udělal cokoli. A to taky že ano. V manze číslo 372 se postavila Jiraiyovi jen proto, aby se nedostal k Peinovi (Nagatovi).

Tělo:
Konan má nádhernou, hubenou ženskou postavu. Je oblečená do pláště s tradičním akatsuki stlyem (červené obláčky na černém podlakdu). Na nohách má obutou černou ninja obuv. Nehty na rukách i nohách má nalakované na fialovo. Má krásně upravené modré vlasy, které se pyšní papírovým leknínem. Kolem modrých očí má nanesené modré stíny, na rtech modrou rtěnku a pod rty má maličkou stříbrnou kuličku (pearsing). Tváře má jemně mázlé pudrem, což jí dodává krásně hebkou a bílou pokožku.

Překlad jména

Jméno Konan je ve skutečnosti skloubením dvou výslovností slov, malý (小 - ko) a jih (南 - nan). Tedy Malý jih. Tohle je doslovný překlad jména Konan. Bohužel, příjmení Konan není známo, stejně jako u většiny členů Akatsuki (s výjimkou Kisame Hoshigaki, Itachi Uchiha).
Význam jejího jména vězí ve květině, kterou má ve vlasech. Je to papírová napodobenina leknínu, který se hojně pěstuje na jihu Japonska. Proto taky Malý jih, jelikož tyhle leknínové plantáže posupně ustupují před rostoucím obyvatelstvem.

Techniky

Konaniny techniky jsou prazvláštní. Již od malička si ráda hrála s papírem a pomocí Japonské hry, Origami, z listů papíru vytvářela mnohá zvířátka i věci různých tvarů (nejčastěji květiny). Právě zde v tuto dobu získala lásku k papíru a začlenila jej do svého ninjutsu. Vytvořila si tak svůj vlastní styl, který jí dovoluje manipulovat s papírem a udělat z něj smrtící zbraň.Další její schopností je rozložit své tělo na jednotlivé listy papíru a tak rychle zmizet, nebo se přepravovat z místa na místo přímou čarou.

Akatsuki zařazení

znak na prstenu: Byakko (Bílý tygr)
umístění prstenu: prostředník pravé ruky
teamový partner: Pein (Nagato)

Kakuzu

3. ledna 2009 v 22:56 | MissLonely |  Kakuzu
Kakuzu (角都) je členem organizace Akatsuki a také hledaný ninja z Vesnice ukryté ve vodopádu (滝隠れの里, Takigakure no Sato). I když je členem Akatsuki, Kakuzu nesnáší fakt, že musí mít nějakého společníka. Protože se velmi rychle dokáže rozčílit, má ve zvyku zabíjet každého v dosahu, když je rozzuřený. Takhle už zabil mnoho svých předešlých týmových společníků a právě proto mu byl přidělen jako další partner Hidan, kterého nelze zabít. Proto na něj může kdykoliv zaútočit bez obavy, že mu bude přidělen nový společník. Kakuzu má taky trochu pochopení pro Hidanův zdlouhaví styl boje, před kterým vykonává svůj rituál. Kakuzu zase bojuje hlavně pro peníze, co se zase moc nelíbí Hidanovi. I když se ti dva nesnášejí, ve skutečnosti tvoří skvělý tým.
Kakuzu je chamtivý jednotlivec, který hodnotí věci podle toho, jakou mají cenu a ve všem hledá možnost, jak získat peníze. Navzdory tomuto faktu je Kakuzu mnohem obezřetnější jež Hidan a často mu během boje připomíná, aby se měl více na pozoru.Kakuzu má unikátní tělovou strukturu, která je tvořena především z tmavě černých nití, které používá na to, aby mohl oddělovat části svého těla k útokům na velkou vzdálenost. Také je může používat k brobodnutí nepřátel s poměrnou lehkostí. Navíc je používá k tomu, aby získal končetiny svých protivníků. Tato speciální schopnost mu příde vhod i proto, že když Hidan ztratí v boji nějakou část těla, Kakuzu jí může přišít zpět a Hidan může pokračovat v souboji. Kakuzu zemřel v souboji s Kakashim, Narutem a Choujim a Hidan momentálně není schopen bojovat. Kakuzův prsten se znakem Severní hvězda (Hokuto), který nosil na levém prostředníku se nachází v Listové.

Juugo

3. ledna 2009 v 22:54 | MissLonely |  Juugo
Juugo (重吾) byl původním zdrojem a experimentem prokleté pečeti Orochimaru. Juugo má schopnost změnit a posílit své tělo. Bohužel tyto schopnosti nebyly pod jeho kontrolou, když začal ztrácet sám nad sebou kontrolu, tak se stal zabijáckým strojem a to i přesto, že on sám nikomu nechtěl ublížit. Z tohoto důvodu vyhledal Orochimaru, protože doufal, že takový ninja jako on by mu mohl pomoci. Orochimaru vzal Juuga na svou severní základnu a experimentoval s jeho genetickou strukturou a označil prokletou pečetí několik vybraných jedinců. Tato pečet dovolovala uživateli, aby zlepšil svůj výkon a sílu.

Vstup do Týmu Hebi

Juugo byl vězněn v cele mnoho dlouhých let, protože na něm Orochimaru znovu a znovu experimentoval. Když Sasuke nakonec Orochimaru porazil, tak dával dohromady svůj tým z Orochimarových podřízených. V jeho novém týmu byl ninja ze Skryté Mlžné Suigetsu, vězenská strážkyně Karin a Juugo. V minulosti bojoval Suigetsu s Juugem, ten však v boji neodhalil své zvláštní schopnosti. Juugo se také v minulosti setkal s Kimimarem a vytvořil si s ním pouto. Suigetsu a Karin si nebyli jisti, jestli se k nim má Juugo připojit. Juugo je psychicky labilní a ve svém stavu poblouznění si dokonce vybíral, že když mu otevře celu muž nebo žena, tak koho zabije. Když byl Juugo osvobozen, tak byl ve stavu poblouznění a napadl Sasukeho. Sasuke vysvětlil Juugovi, že Kimimaro za Sasukeho obětoval svůj život. Juugo se nakonec obměkčil a nabídl pomoc Sasukemu, aby zjistil něco o Sasukem a proč za něj Kimimaro obětoval svůj život a také mu Sasuke slíbil, že bude zvládat jeho záchvaty. Když Akatsuki mluví o Sasukem a jeho společnících, tak Juuga Pein nazve - Juugo z Tenpinu (天秤の重吾). Není jisté jestli se název Tenpin vztahuje k jeho rodině nebo klanu či místě, jehož původ je neznámý.

Překlad jména

Juu znamená "těžký, hromada" a go znamená "já, moje, naše".

Zajímavosti

Juugo se narodil 1. října a je mu 18 let. Jeho krevní skupina je AB. Měří 202,1 cm a váží 75,8 kg. Není jisté jestli Juugo pocházel z Ninja vesnice, ale dobrovolně přišel k Orochimaru a sloužil mu na pokusy, takže se řadí do Skryté Zvučné. Po porážce Orochimaru se přidal do Týmu Hebi, který byl přejmenován na Tým Taka a Tým Taka se později spojil s Akatsuki. Juugovo oblíbené jídlo jsou malé ryby a hovězí. Jídlo, které mu nechutná je kuře. Juugovým oblíbeným slovem je "nevinnost, čistota". Jeho koníčkem je hrání a mluvení s ptáky a koupání v lese.